BİREBİR İLETİŞİM

Plaza aktivitelerimizin bir diğeri olan “Stand” çalışmalarımızla yine markanın bilinirliğini ve değerini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Stand aktivitelerinin markaya en önemli artısı ise ; hedef kitleyle birebir iletişim kurarak , markayla ilgili tepkisini ölçme ve isteklerini anında karşılama , gerekirse çözüm bulma olanağına sahip olabilmeleridir.

Bunun yanı sıra oldukça iyi müşteri dataları toplama ve gerekirse ilerleyen dönemlerde Pazarlama Çalışmaları için bu verileri kullanarak müşteri odaklı çalışma yapabilmeleridir.

Pazarlama çalışmalarına son noktayı koyan “Love Mark” yani marka aşkını birebir iletişim kurma imkanı olan stand aktivitelerinde uzun vadeli planlamalarda düşünmekte mümkündür.

Stand aktivitelerinde ürünü sevdirmek, ürünle ilgili açıklayıcı bilgiler ve gerekirse ufak hediyeler vermek stand çalışmasının verimli geçmesi için önem taşımaktadır.

Ayrıca sadece İş Kule’ye özel mailing sistemi ile stand çalışmasından 1 gün önce bütün çalışanlara e-posta atılarak standa davet edilebilmektedir.

Plaza ortamını, alternatif mecra alanına çeviren, çalışanlara yorulmadan isteklerini elde etmelerini ve yapılan çalışmalardan keyif almalarını sağlayan Lift Medya, Stand Aktivitesi ile son noktayı koymaktadır.